مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نوره اصل سنتی | فروش عمده نوره زرنیخ دار | رها

آنچه در این مقاله می خوانید...

ترکیبات نوره سنتی تبریزیانفرق نوره با واجبی در چه می باشد؟فروش پودر نوره زرنیخ زرد در تهران و اصفهان
فروش عمده نوره زرنیخ دار اصل سنتی

فروش فوق العاده نوره زرنیخ دار اصل و سنتی به شکل عمده در سراسر کشور در روزهای پایانی سال شروع شده است و مشتریان عزیزی که خواهان این محصول هستند می توانند با سرچ در اینترنت، شماره مراکز فروش معتبر آن را یافته و خرید خود را انجام دهند.

ترکیبات نوره سنتی تبریزیان

ترکیبات نوره سنتی مختص آیت الله تبریزیان شامل آهک و زرنیخ طلایی یا زرد می باشد.
نوره ای که به روش استاد تبریزیان تولید می شود، از خواص درمانی بالایی برخوردار بوده و عمل موبری را نیز در کمترین زمان ممکن و به صورت یکدست انجام می دهد.
همانگونه که گفته شد از ترکیب آهک و پودر زرنیخ به نسبت یک به شش یا یک به ده یا دوازده پودر موبر نوره تهیه شده و در بازار عرضه می گردد.

ترکیبات نوره سنتی

فرق نوره با واجبی در چه می باشد؟

[box type=”warning” align=”” class=”” width=””]تفاوت نوره سنتی با واجبی های موجود در عطاری ها این است که واجبی فقط شامل آهک است و حتی یک درصد زرنیخ هم در آن نیست. [/box]به همین علت است که سرعت موبری اش پایین است و موها را به صورت گله به گله برمی دارد و پوست را به صورت یکدست  تمیز نمی کند.
همچنین چون فاقد زرنیخ نیز هست، پس درواقع آرسنیک ندارد و خواص درمانی که برای آن در بالا گفته شد را نخواهد داشت.
اما نوره سنتی وطن که به روش دکتر تبریزیان ساخته می شود، یکی از بالاترین نوره های با کیفیت در بازار است که مشتریان می توانند با خرید این نوره اهداف خود را با خیالی آسوده پیش ببرند.

ترکیبات نوره سنتی تبریزیان

فروش پودر نوره زرنیخ زرد در تهران و اصفهان

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]سنگ زرنیخ در روسیه آمریکا و ایران و جود دارد و بسیاری از کشورهای دنیا از این ماده معدنی پرکاربرد بی بهره اند. [/box]همچنین این کانی را یک شخصی در کشور چک اسلواکی کشف کرد و نام آن را آرسنیکن گذاشت به علت وجود آرسنیک در آن.
امروزه این ماده به مقدار زیاد در سرتاسر کشور به صورت پودر یافت می شود زیرا افراد زیادی به حوزه تولید نوره قدم گذاشته اند و برای این کار نیاز به خرید زرنیخ دارند.
بهترین نوع زرنیخ که برای ازاله موهای زائد بدن به کار می رود، ازنوع طلایی و زرد است که پودر موبر نوره ساخته شده از آن توسط مجموعه ما در شهرهای تهران و اصفهان در حال فروش می باشد.

فروش پودر نوره زرنیخ زرد

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.