مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

واجبی زرنیخ دار | قیمت عمده واجبی نوره بسته بندی | رها

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا واجبی همان نوره زرنیخ دار است؟قیمت عمده نوره با بسته بندی 160 گرمیمحل خرید پودر واجبی نوره اعلا
قیمت عمده واجبی نوره بسته بندی

قیمت عمده واجبی نوره زرنیخ دار به شکل بسته بندی از فله بیشتر است چراکه هزینه های بسته بندی بالاست و نرخ فروش نوره سنتی در این مورد افزایش پیدا می کند.

آیا واجبی همان نوره زرنیخ دار است؟

واجبی که در قدیم استفاده می شد و به آن واجبی می گفتند چرا که استفاده از آن را برخود واجب می دانستند بله همان نوره  زرنیخ دار بود.
[box type=”warning” align=”” class=”” width=””]اما واجبی هایی که الان در عطاری ها یافت می شود اکثرا از آهک و مواد شیمیایی تشکیل شده که بعلت اینکه فاقد زرنیخ است، خاصیت درمانی ندارد و تنها کاربردش موبری آن می باشد که آن را هم  به صورت کامل و یکدست انجام نمی دهدو از کیفیت پایینی برخودار می باشد. [/box]در قدیم الایام مردم از خواص نوره زرنیخ دار مطلع بودند و به همین دلیل بود که آن را برای خود امری واجب می دانستند.
اما در سال های اخیر کشورهای آمریکایی و اروپایی با تولید ژیلت و تیغ و موم اپیلاسیون و حتی لیزر، باعث شده اند که کمتر کسی به استفاده از این پودر رو بیاورد و از خواص درمانی آن بی بهره بماند

نوره زرنیخ دار

قیمت عمده نوره با بسته بندی 160 گرمی

قیمت عمده نوره با بسته بندی 70 گرمی بسته به تعداد سفارش فرق می کند.
کسی که تعداد کمی برای مصرف شخصی می خواهد یک نرخ برایش اعلام می گردد و کسی که به طور مثال برای پخش در استان مازندران در 300 عطاری سفارش می دهد یک قیمت دیگر برایش اعلام می گردد.
چراکه تعدادی که اومی خاهد یقینا از 1000بسته بیشتر خواهد بود و قیمت کاملا عمده برایش باید داده شود

قیمت عمده نوره بسته بندی

محل خرید پودر واجبی نوره اعلا

نوره از زرنیخ و آهک ساخته می شود و هیچ ماده شیمیایی در آن به کار برده نخواهد شد. پس علت استفاده از لفظ گیاهی برای نوره به این معنا نیست که نوره از مواد گیاهی تشکیل شده ، خیر.
[box type=”download” align=”” class=”” width=””]چرا که زرنیخ یک سنگ معدنی شامل گوگرد و آرسنیک است و آهک نیز برای شما به طور کامل شناخته شده می باشد اما چون به روش سنتی ساخته میشود و فاقد مواد شیمیایی است، بعضی از مردم از لفظ گیاهی برای آن استفاده می کنند[/box]

خرید نوره اعلا

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید