مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نوره زرد رنگ | بزرگترین مرکز خرید نوره زرنیخ دار آرسنیک دار | رها

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید نوره زرد رنگ با بسته بندی 20 کیلوییشرکت نماینده انحصاری پودر موبر نوره مازندران
خرید نوره زرنیخ دار آرسنیک دار
بزرگترین مرکز خرید نوره ی  زرد رنگ زرنیخ دار آرسنیک دار  در بسته بندی های 70 گرمی، 700 گرمی و بیست کیلویی آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در حجم عمده و خرده در اقصی نقاط ایران می باشد. کافیست با جستجو در اینترنت با شماره های این مراکز تماس بگیرید.

خرید نوره زرد رنگ با بسته بندی 20 کیلویی

نوره زرنیخ دار در واقع همان آرسنیک دار است زیرا ماده تشکیل دهنده زرنیخ گوگرد و آرسنیک است.
آرسنیک از عناصر اصلی جدول تناوبی می باشد که خواص بیشماری برای آن وجود دارد.
درواقع خاصیت اصلی نوره به علت وجود آرسینک موجود در زرنیخ است و بدون آن نمی توان هیچ فایده ای برای نوره برشمرد.
در داخل کشورمتاسفانه بعضی افراد سودجو آن را به قیمت کمی به کشورهای اروپایی می فروشند و این ماده در آنجا طبق فرآیندهای شمیایی به ماده شیمی درمانی تبدیل شده به خودمان با قیمتی  گزاف فروخته می شود.

درحالیکه اگر ما فقط از نوره استفاده کنیم،با یک هزینه بسیار کم یک شیمی درمانی طبیعی را انجام داده و هرگز به سرطان مبتلا نخواهیم شد که بعد مجبور باشیم هزینه های گزاف فقط برای یکبار شیمی درمانی را بپردازیم.
فروش نوره زرنیخ دار آرسنیک دار در بسته بندی های 20 کیلویی توسط مجموعه های بزرگی در ایران در حال انجام است و مشتریان می توانند با مراجعه به سایت های معتبر با آن ها ارتباط گرفته و خرید خود را انجام دهند.

خرید نوره زرد رنگ

شرکت نماینده انحصاری پودر موبر نوره مازندران

نوره در زمان های گذشته به صورت طبیعی ساخته می شد اما با گذشت زمان این روش ها به فراموشی سپرده شد و برای اینکه قیمت فروش نوره طبیعی کم در بیاید، متاسفانه بعضی تولید کنندگان آن را تنها با آهک ساختند.

این کار ضررهای بسیاری به استفاده این محصول زد به طوریکه اکثر مردم در حال حاضر فکر می کنند که واجبی های موجود در عطاری زرنیخ همان نوره است اما غافل از آنکه محتویات آن ها تنها آهک است و نه زرنیخ.
از این رو چون بوی بسیار زننده ای هم دارند، و سرعت ازاله موهای زائدشان نیز کم است و از خواص درمانی هم بی بهره اند، باعث شده مردم از این محصول ارگانیک روگردان شده و به سمت تیغ، ژیلت و یا حتی اپیلاسیون بروند و ضربه های سنگینی به بدن خود وارد کنند.
این مجموعه با در دست داشتن نماینده انحصاری پخش نوره طبیعی جامع در استان مازندران و با داشتن مشاورینی خبره و آگاه در این زمینه به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب خود را در خرید نوره طبیعی از محل فروش نوره داشته باشید.

نماینده انحصاری پودر موبر نوره

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید