مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بزرگترین نمایندگی فروش نوره | بسته بندی نوره 700 گرمی | رها

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرایط گرفتن نمایندگی فروش نوره در سراسر کشورطریقه نوره گذاشتن به بدن
فروش نوره بسته بندی

بزرگترین نمایندگی فروش نوره در کشور در استان قم قرار دارد زیرا مرکز طب سنتی و اسلامی این شهر است. بنابراین اگر به دنبال موبر طبیعی نوره با بسته بندی 700 گرمی هستید، در این شهر به دنبال آن بگردید یا در اینترنت جستجویشان کنید.

شرایط گرفتن نمایندگی فروش نوره در سراسر کشور

شما می توانید نمایندگی فروش عمده نوره زرنیخ زرد را از این شرکت های معتبر دریافت کنید البته برای این هدف باید دو شرط زیر را دارا باشید:

  • دارای فروشگاهی بزرگ برای فروش عمده محصولات
  • توانایی مالی خرید مقدار بالا برای هر کالای ارگانیک

اگر این شرایط را داشتید، بدانید که شرکت های تولید کننده نوره آن را درحجم بالا به قیمت های بسیار مناسب و ارزان در اختیار شما خواهند گذاشت.
فلذا برای این کار تعلل نکنید و درصدد گرفتن نمایندگی فروش نوره  سنتی در شهر خود باشید چراکه امروزه بسیاری از افراد به سمت طب سنتی گرایشی دوباره پیدا کرده اند.
و خواستار خرید این کالاها و استفاده شان هستند که از این بسترفراهم شده می توانید نهایت استفاده را برده و نمایندگی را هرچه زودتر دریافت کنید.

نمایندگی فروش نوره

طریقه نوره گذاشتن به بدن

دقت کنید که هرگز بدون دستکش نوره را به بدن نمالید چون آرسنیک ماده بسیار قوی است و ناخن های شما را شکننده می کند.
البته به این مورد هم توجه داشته باشید که طبع نوره در طب سنتی گرم و خشک است و چون افراد صفراوی مزاج نیز همین طبع را دارند، بهتر است مدت زمان کمتری آن را روی پوست خود قرار داده و بشورند.
همچنین دو هفته یکبار نوره بزنند تا به گرمی و خشکی بیشتر مبتلا نشوند.

اما افراد با مزاج سرد و تر یعنی بلغمی و سرد و خشک یا سوداوی چون مزاج سرد دارند، نوره بهداشتی یکی از بهترین گزینه ها برای خارج کردن بلغم و سودا از بدنشان است.
از این رو توصیه می کنیم این افراد یک روز درمیان به صورت یک لایه نازک این ماده را روی پوست بدن خود از گردن به پایین قرار دهند تا اثرات آن را بعد از مدت زمان اندکی مشاهده کنند.
عکس نوره اصل را در ادامه برایتان قرار داده ایم تا مشخصات پودر موبر نوره اصل را بهتر درک کنید.

عکس نوره اصل

Call Now Buttonتماس بگیرید