مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش نوره سنتی اسلامی فله | فروش نوره اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های نوره زرنیخ دار طلاییتاثیرات شگرف نوره برای بدن
مرکز پخش نوره سنتی اسلامی
مرکز پخش نوره سنتی اسلامی به شکل فله در شهر اصفهان تاسیس گردیده است. مشتریانی که قصد خرید نوره زرنیخ زرد را دارند، می توانند به این مرکز فروش مراجعه کرده خرید خود را انجام دهند.

ویژگی های نوره زرنیخ دار طلایی

ویژگی های نوره زرنیخ دار طلایی آنقدر زیاد است که کمتر کسی می تواند آن را بیان کند چراکه مانند این ماده در دنیا نایاب است و تنها کشوری که تولید آن را به شکل کامل در دست دارد، ایران است.

علت این امر نیز وجود معادن سنگ زرنیخ یا همان رالگار در کشورمی باشد که ما را از نظر تولید و ساپورت این پودر موبر طبیعی نوره از سایر کشورها بی نیاز کرده است.
وقتی یک بیمار سرطانی که سالهاست شیمی درمانی کرده، هزینه های گزاف پرداخته و دردهای بسیار کشیده است، اذعان می کند که از درمانهای شیمیایی نتیجه ای نگرفته و به نوره برای درمان سرطان خونش رو آورده است، باید این را فهمید که از ابتدا پیش از دچار شدن به سرطان باید نوره مالی را آغاز کرد تا کار به بیماری های صعب العلاج نکشد.
یا کسانی که به کیست سینه و رحم دچار شده اند، اعتراف کرده اند که هرچه عمل های جراحی انجام داده اند یا داروهای شیمیایی با قیمت فراوان مصرف کرده اند، برای درمان نتیجه بخش نبوده و تنها سرعت رشد بیماری را کنترل کرده است که بعد از گذشت مدت زمان چند سال، بدن به آن داروها مقاوم شده و کنترل بیماری نیز از بین رفته است.
سپس تنها راهی که برایشان مانده بوده استفاده از نوره بود که تنها با چند بار مالیدن نوره به نقاط سطحی پستان و رحم، کیست ها کامل از بین رفته اند و سونوگرافی آن را تایید کرده است.
چراکه آرسنیک موجود در نوره، سودا را از بدن خارج کرده و کیست ها را از بین برده است.

ویژگی های نوره زرنیخ دار طلایی 

تاثیرات شگرف نوره برای بدن

مرکز پخش نوره سنتی اسلامی در اصفهان این ماده را به شکل فله بسته بندی و عرضه می کند. چرا که استان های همجوار خواهان این ماده به شکل فله بودند تا بتوانند به صورت خرده در بازار بسته بندی و توزیع کنند.
این مرکز به یکی از بزرگترین مراکز پخش نوره در ایران تبدیل شده چراکه استان های جنوب کشور، بار خود را از انجا تحویل می گیرند. از این رو پایین ترین قیمت نوره را به مشتری اعلام می کند تا او بتواند با دست بازتری کار خود را در زمینه پخش و عرضه نوره در بازار شهرش انجام دهد.

تاثیرات شگرف نوره برای بدن 

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید