مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ارزان نوره اصل سنتی از کارخانه | فروشگاه اینترنتی نوره

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل نوره کشیدن به بدنفروشگاه اینترنتی نوره زرد
فروشگاه اینترنتی نوره
خرید ارزان نوره اصل سنتی هم از درب کارخانه امکان پذیر است و هم از فروشگاه های اینترنتی نوره زرنیخ زرد که  به صورت عمده و خرده در سراسر کشور صورت می پذیرد.

مراحل نوره کشیدن به بدن

  • ابتدا نوره را باید به شکل خمیر با آب مخلوط کرده و در بیاورید
  • سپس از گردن تا نوک پا به بدن بکشید
  • اجازه دهید آب خشک شود و به شکل ترک خورده در بیاید
  • پوستهای قسمتهای زیر شکم تا زانو و قسمت سر سینه حساس تر از نواحی دیگر است لذا در گذاشتن و برداشتن این پودر موبر در این نواحی دقت کنید چراکه ممکن است نیاز باشد زودتر آن را بردارید
  • بعد از برداشتن واجبی نوره از کل بدن به زیر دوش ولرم رفته و با کیسه یا لیف پشمی آرام آرام رد آن را از بدن بردارید( مواظب باشید تا پوستتان نسوزد)
  • بعد از شستن نوره از بدن بهتر است کل بدن را حنا زده بعد از 5 دقیقه بشورید تا پوست شما در برابر ابتلا به بیماری های پوستی مقاوم گردد
علت استفاده از حنا بعد از نوره برای کل بدن، پیشگیری از بیماری های سختی مانند جزام و پیسی می باشد. به همین صورت برای درمان بیمای های پوستی امروزی مانند پستوریوزی و اگزما هم درمان خوبی می باشد.
خواص نوره اصل سنتی

فروشگاه اینترنتی نوره زرد

با توجه به اینکه تقاضای مردم کل کشور به خرید نوره طبیعی بسیار بالا رفته است، یا ن مجموعه  تصمیم گرفت با راه اندازی فروشگاه اینترنتی نوره زرنیخ زرد، گام بزرگی را در جهت سهولت دسترسی و خرید این پودر موبر اسلامی برای مشتریان بردارد.
زرنیخ همان ماده معدنی حاوی آرسنیک است که اگر از جامعه امروزی بپرسید خواهند گفت آرسنیک یک ماده سرطان زاستدر صورتی که دقیقا برعکس می باشد.
یعنی آرسنیک یک ضد سرطان بسیار قویست.

تا کنون دقت کرده اید که خارجی ها زرنیخ ما را می برند و آرسنیک آن را جدا کرده و دوباره با ارزش هزار برابر به خیل بیماران سرطانی ما می فروشند؟درصورتی که اگر طبق تاکیدات  طب سنتی در مورد همیشه نوره کشیدن به بدن عمل می کردیم، آمار وحشتناک سرطان به اینجا نمی رسید.

سرطان مقدمه اش تجمع مواد سوداوی در یک نقطه است. وقتی سودا تخلیه شود، سرطان هم به وجود نمی آید.
نوره زرنیخ دار این کار را می کند ضمن اینکه موهای زائد را نیز از بین می برد.
شاید یکی از دلایل افزایش طلاق همین استفاده نکردن از واجبی نوره باشد چراکه سودا در نقاط حساس بدن می ماند و موجب سردی آن منطقه و بی میلی زن و شوهر به هم  می گردد.

فروشگاه اینترنتی نوره زرد

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید