مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید پودر موبر اسلامی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه استفاده از پودر موبر در اسلامبهترین قیمت پودر موبر اسلامی در بازار خرید
روش ساخت نوره با زرنیخ زرد

قیمت خرید پودر موبر اسلامی نسبت به کرم موبر بیشتر است چراکه دارای زرنیخ است و پودرموبرهای شیمیایی این ماده را در خود ندارند. و چون خاصیت درمانی اش هم زیاد است و پوست را تازه و سرحال می کند، قیمتش بالاتر از سایر مواد موبر خواهد بود. 

قیمت خرید پودر موبر اسلامی

نحوه استفاده از پودر موبر در اسلام

حکم شرعی استفاده از پودر موبر در اسلام

محل هایی که برای کشیدن نوره سفارش شده بییشتر قسمت عانه و زیر بغل و ومحل سبیل است که توصیه شده در این نقاط مو رااجازه ندهید که بروید.
محل نوره کل بدن است اما استفاده از موبر طبیعی نوره برا صورت تجویز نشده زیرا آثار مخربی مانند سوزاندن صورت دارد.

روش استفاده از آن به این شکل است که دارو نه خیلی رقیق باشد و نه خیلی سفت که به موضع نچسبد.( توجه داشته باشید که اگر خیلی رقیق یا خیلی سفت باشد ممکن است در موزدایی تاثیرش کم شود)

در تهیه خمیرش حتما از اب داغ استفاده کنید

وقتی که خمیر نوره آماده شد، به مواضع موهای زائد بمالید به گونه ای که کاملا سطح تمام  مورا بپوشاند. سپس صبوری به خرج دهید تا زمانی که موها به راحتی کنده شود. در این زمان با آب گرم یا ولرم بشویید و با دست موها را به راحتی جدا کنید
فواصل زمانی برای نوره کشیدن نیاز است از جمله 15 روز یا 21 روز یا 40 روز یکبار.
پس ملاک در نوره مالی بلند شدن موهای بدن نیست که تا وقتی مو بلند شد نوره بکشید بلکه صحبت از استریل کردن بدن است.
در کتب طب اسلامی اشاره شده که سهل انگاری در استفاده از پودر موبر نوره هیچ توجیهی ندارد تا جایی که کسی به خود اجازه ندهد که از نوره زرنیخ دار استفاده نکند تا این حد که اگر چهل روز از نوره استفاده نشود، انسان کثیف و پر از آلودگی می شود.                 

بهترین قیمت پودر موبر اسلامی در بازار خرید

بهترین قیمت پودر موبر اسلامی در بازار خریدبرای اطلاع از بهترین قیمت موبر اسلامی در بازار کافیست کمی در اینترنت جستجو کرده و قیمت ها را با توجه به کیفیت نورها ببینید. البته این نکته را مدنظر داشته باشید که هر نوره ای اصل نیست و یقین بدانید هر چه قیمت نوره بالاتر باشد، زرنیخ بهتری با نسبت بیشتری در آن به کار رفته است.

مشتریانی که به دنبال پودر موبر نوره خالص هستند، می توانند آن را تنها با یک تماس تلفنی از این سایت خریداری کنند. کسانی که در زمینه پخش این محصول فعالیت دارند، باید به هنگام سفارش، این نکته را که قصد خرید نوره سنتی به شکل عمده را دارند اذعان کنند تا برایشان با قیمت عمده حساب گردد.
همچنین افرادی که قصد خرید خرده و تکی را دارند نیز از طریق پیام رسان تلگرام درخواست خود را بدهند تا پیش فاکتور برایشان ارسال گردد. خرید مستقیم و بی واسطه از سایت، توانسته پایین ترین قیمت ها را در اختیار مشتری بگذارد.

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید