مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید عمده سرمه پنج مغز سنتی در قم

آنچه در این مقاله می خوانید...

سرمه پنج مغز سنتی چه ترکیباتی دارد ؟راهنمای خرید سرمه پنج مغز سنتی قم

سرمه پنج مغز با کیفیت عالی و درجه یک با روش های تولید شده سنتی که باعث حفظ اصالت، کیفیت و خواص سرمه شده است به صورت عمده در قم به فروش میرسد. برای اطلاع از نحوه ی خرید و قیمت خرید عمده سرمه پنج مغز سنتی در قم میتوانید به سایت مراجعه کرده و ثبت سفارش دهید.

سرمه پنج مغز سنتی چه ترکیباتی دارد ؟

سرمه ماده ای است نقره ای یا سیاه رنگ که در زمان قدیم به منظور آرایش و زیبا تر ساختن صورت و چشمان ساخته و مورد استفاده قرار میگرفته است. کحل نام قدیمی سرمه است، این ماده افزون بر خاصیت آرایشی و زیبایی که دارد خاصیت های دارویی هم دارد.  سرمه هنوز که هنوز است به دلیل طبیعی بودن، خاصیت داشتن و نداشتن عوارض به تمام این وسیله های آرایشی عصر جدید ارجحیت دارد. و همچنان تولید و مصرف میشود.

سرمه از ترکیب مغزِ مغزیجات های مختلف به همراه مغز قلم گاو تهیه میگردد. سرمه جات با توجه به ترکیباتشان به دو دسته  مختلفی تقسیم میشوند. یک دسته سرمه های تک مغز مانند سرمه مغز گردو، سرمه مغز پسته و دیگر دسته سرمه های تک مغزی که خاصیت  بسیاری هم دارند. نمونه هایی از سرمه های چند مغزی هم مانند سرمه 3 مغز، 4 مغز، سرمه 5 مغز، 7 مغز و سرمه 10 مغز تولید میشوند. سرمه پنج مغز موضوع این مطلب است.

در پاسخ به سوال اینکه سرمه پنج مغز سنتی چه ترکیباتی دارد ؟ باید گفت که ترکیبات سرمه پنج مغز مانند سرمه چهار مغز است اما مغز قلم گاو هم به آن اضافه میشود. سرمه پنج مغز ترکیبات ویژه ای دارد که آن را مفید و پر خاصیت میکند. این خاصیت ها باعث میشود که سرمه پنج مغز یکی از پر مصرف ترین سرمه ها بشمار بیاید.

استفاده از سرمه پنج مغز برای چشم باعث این میشود که چشم، از هر بیماری و عفونت چشمی ای مصون بماند. همچنین استفاده از این محصول به تقویت بینایی شما بسیار کمک میکند. همچنین سردرد های میگرنی را کاهش میدهد.

استفاده از این محصول برای ابرو و مژه ها هم سفارش میشود. این استفاده باعث میشود تا رشد موها بیشتر شود و کاهش و ریزش آن کمتر شود.

راهنمای خرید سرمه پنج مغز سنتی قم

برای پیدا کردن و خرید سرمه پنج مغز سنتی در قم ممکن است گیج شوید. به همین دلیل میتوانید از راهنمای خرید سرمه پنج مغز سنتی قم استفاده کنید. با استفاده از این راهنما میتوانید به راحتی و آسانی سرمه پنج مغز درجه یک و اعلاء را خریداری کنید. این راهنما را میتوانید در سایت پیدا کنید.

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید