مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده نوره سنتی اسلامی

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تولید نوره سنتی اسلامیخواص بهداشتی و درمانی نورهخرید عمده انواع نوره سنتی
نوره زرنیخ سبز

نوره یا واجبی ماده‌ای است که جهت زدودن موهای زائد بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد و در طب سنتی و بالاخص در طب اسلامی به مصرف آن سفارش اکید و بسیار شده است چرا که اعتقاد بر این است که خواص بهداشتی و درمانی فراوانی دارد. در این بخش قصد داریم پیرامون نوره سنتی اسلامی، فروش نوره سنتی و تولید انواع نوره صحبت کنیم. لازم به ذکر است که نوره سنتی اسلامی اغلب در فروشگاه‌های عرضه کننده‌ی محصولات طب سنتی به طور خرده و عمده به فروش می‌رسد. در ادامه، به تفصیل در خصوص این موضوع توضیح می‌دهیم.

فروش عمده نوره سنتی اسلامی

روش تولید نوره سنتی اسلامی

روش تولید نوره سنتی اسلامیبه منظور تهیه‌ی نوره اسلامی، ابتدا مواد لازم را معرفی می‌نماییم و سپس روش مصرف آن را مرحله به مرحله توضیح می‌دهیم:

۱. هشت کیلو سنگ آهک

۲. طشت

۳. آب جوش

۴. الک

۵. زرنیخ

۶. تعدادی کیسه نایلکس

در مرحله اول، هشت کیلو سنگ آهک را در طشت قرار می‌دهیم. سپس‌، مقداری آب جوش در حدود دو لیتر به آن اضافه می‌کنیم و درب آن را می‌بندیم و به مدت ۲ تا ۸ ساعت می‌گذاریم تا کاملاً خشک گردد.

در مرحله بعد، زمانی که از خشکی کامل مخلوط آهک و آب اطمینان حاصل کردیم، آن را با الک ریز الک می‌کنیم و سپس وزن آن را اندازه‌گیری می‌کنیم و به نسبت میزان الک به دست آمده، زرنیخ سیاه را به آن می‌افزاییم. به عنوان مثال، یک کیلو زرنیخ سیاه را با چهار کیلو آهک الک شده ترکیب می‌کنیم و یک کیلو زرنیخ سبز را با پنج کیلو آهک الک شده ترکیب می‌نماییم. اگر از زرنیخ زرد استفاده کردیم، یک کیلو از آن را با شش کیلو آهک الک شده ترکیب می‌نماییم.
در مرحله پایانی، نوره بدست آمده را درون تعدادی کیسه نایلکس قرار می‌دهیم تا از نفوذ هوا به آن ممانعت به عمل آید و سپس آن را داخل قوطی‌های فلزی درب دار قرار می‌دهیم.

خواص بهداشتی و درمانی نوره

خواص بهداشتی و درمانی نورهاز جمله مهم‌ترین خواص بهداشتی و درمانی نوره عبارت است از:

۱. قوت بخشیدن بنیه بدن

۲- زیاد کردن نیروی جنسی

۳- تاثیر عالی در درمان غلبه بر سودا

۴- جلوگیری از دیوانگی، خوره، جنون و پیسی

۵- اثر فوری در درمان بیماری های پوست

۶- برطرف کننده دلگیری و پریشانی

۷- اثر فوق العاده در درمان لاغری (باعث فربگی بدن می‌شود)

۸- جلوگیری از سرطان سینه (در صورت استفاده برای موهای زائد) و سرطان خون (در صورت بوئیدن) و سرطان پوست

خرید عمده انواع نوره سنتی

خرید عمده انواع نوره سنتی انواع نوره بالاخص نوره سنتی را از فروشگاه‌های عرضه کننده عمده محصولات طب گیاهی و طب سنتی و به طور کلی از عطاری‌ها می‌توان خریداری نمود. جهت دسترسی سریع و آسان به محصولات مذکور، مشتریان و خریداران می‌توانند به سایت‌های مرتبط با این فروشگاه‌ها مراجعه نموده محصول مورد نظر خود را با حجم و میزان دلخواه و مورد نیاز خود به صورت آنلاین سفارش دهند. ضمن اینکه حتی اگر خریداران قصد خرید اینترنتی هم نداشته باشند، با مراجعه به سایت فروشگاه می‌توانند از قیمت و کیفیت محصول خود مطلع شده سپس به شیوه حضوری محصول خود را خریداری نمایند.

مریم نقدیان فیروزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ارگانیک رها شما را به خرید بهترین محصولات نوره و سرمه و.. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *